Kontakt

Glavni sedež v Hamburgu

Baden-Württemberg

Češka republika

   

Filip Jeneral

   

Direktor Češke republike

   

Tel.:   +42 (0)224 - 93 43 69
   Fax:   +42 (0)224 - 93 48 48
   M.:      +42 (0)733 - 15 25 65

   jeneral@netbid.com

Poljska

   

Janusz Walachowski

   

Področni vodja za Poljsko


   

Tel.:   +48 (0)22 - 636 02 70
   M.:     +48 (0)60 - 707 98 14

   walachowski@netbid.com

Šoanija

   

Miguel Ángel García

   

Področni vodja za Španijo

   

   

M.:     +34 661 411 469

   garcia@netbid.com

Avstrija

   

Andreas Weinberger

   

Področni vodja Avstrija

   

Tel.:   +43 (0)1890 - 66 70
   Fax:   +43 (0)1890 - 66 70 15
   M.:     +43 (0)6991 - 66 68 262

   weinberger@netbid.com

Slovenija

   

Ales Weiksler

   

Področni vodja za Slovenijo

   



Tel.:     +386 (0)59126037    
M.:     +386 (0)40515140
M.:     +43 (0)6603 799 375

   weiksler@netbid.com

Bolgarija

   

Stanislav Tanushev

   

Področni vodja za Bulgarijo

   

Tel.:   +359 2 448 669 5
   Fax:   +359 2 448 669 7
   M.:     +359 886 835 685

   tanushev@netbid.com
   (angleškogovoreč)

Madžarska

Aron Magyari BSc.

Country Manager Hungary

Tel.:  +36 30 2748 744
M.:    +43 676 4838 091

magyari@netbid.com

Švica

   

Hubert Hammer

   

Področni vodja Švica

   hammer@netbid.com

Korea

SungHwan Kim

Representative Korea

Tel.:   +82 10 3713 0504
Fax:   +82 2 598-2777
kim@netbid.com
(Englischsprachig)