
Aktualne spletne dražbe rabljenih strojev, vozil, proizvodnih naprav in celotne opreme za podjetja
Odkrijte aktualne industrijske dražbe in dražbe insolventnih podjetij s preverjenimi ponudbami. Dražimo rabljene stroje, vozila in opremo podjetij po privlačnih cenah v preglednem dražbenem postopku. Z brezplačno registracijo se lahko takoj udeležite dražbe in shranite svoje priljubljene ponudbe. Informacije o delovanju naših dražb najdete na naših strani pomoči.
- Dražba
#19598
Rabljena vozila iz likvidacij podjetij
Poglej00-549 Warszawa
08. sep. 2026, 10:004 pozicij
- Private Treaty Sale
#19588
Linije za ekstrudiranje v proizvodnji prezračevalne in ogrevalne tehnike
Poglej3650 Dilsen-Stokkem
08. sep. 2026, 10:004 pozicij
- Dražba
#19742
Laserski gravirni stroj za uporabo v industriji reklamnih izdelkov, avtomobilski industriji, strojništvu ter za personalizacijo
Poglej3264 Gresten
09. sep. 2026, 11:001 pozicija
- Dražba
#18869
Material za gradbena odra s priborom, gradbeni dvigalo, pisarniška oprema in kuhinjska oprema iz nerjavečega jekla, pisarniški kontejnerji in gradbeni pribor
Poglej72250 Freudenstadt
10. sep. 2026, 10:0027 pozicij
- Dražba
#19743
Vsestransko uporabni stroj za peskanje s kroglami z ustreznim sesalnim sistemom
Poglej3264 Gresten
10. sep. 2026, 11:002 pozicij
- Dražba
#12390
urejena vozila iz inventarja javnih organov
Poglej20539 Hamburg
10. sep. 2026, 15:0016 pozicij
- Poprodaja z znižanimi cenami
#17441
Urejeni CNC-stroji za proizvodnjo natančnih kovinskih sestavnih delov
Poglej49090 Osnabrück
11. sep. 2026, 11:0094 pozicij
- Dražba
#17638
Stroji in naprave za industrijsko obdelavo kovin
Poglej036 01 Martin
11. sep. 2026, 10:0011 pozicij
- Poprodaja z znižanimi cenami
#18967
Robotska varilna celica igm in tračna žaga Behringer Eisele
Poglej79312 Emmendingen
11. sep. 2026, 11:002 pozicij
- Preostali Prodaji
#19451
Stroji in oprema podjetja za gradnjo optičnih vlaken
Poglej19370 Parchim
14. sep. 2026, 15:0014 pozicij
- Dražba v primeru insolventnosti
#19520
Tovornjaki, prikolice in osebna vozila
Poglej74523 Schwäbisch Hall
14. sep. 2026, 10:007 pozicij
- Dražba
#19709
Stroji za obdelavo kovin in transportna tehnika iz zasebnega stečaja
Poglej05-191 Stare Piescirogi
14. sep. 2026, 12:005 pozicij
- Dražba
#19708
Oprema delavnic za avtomobilski sektor
Poglej15-863 Bialystok
14. sep. 2026, 13:001 pozicija
- Preostali Prodaji
- Poudarek
- Virtualni ogled
- Video
#18121
ae group – Oprema in stroji za proizvodnjo izdelkov iz lahkih kovin, izdelanih s tlačno litje (pogonski sklop in strukturni deli) – DRAŽBA
Poglej99834 Gerstungen
15. sep. 2026, 15:00246 pozicij
- Dražba
#19735
Zemljišče s poslovno stavbo, gostinskim lokalom in garažo /Spletna dražba s postopnim zniževanjem izklicne cene
Poglej2000 Maribor
15. sep. 2026, 10:001 pozicija
- Dražba
#19626
Likvidacija zalog – celotne zaloge podjetja za predelavo plastike
Poglej1000 Ljubljana
16. sep. 2026, 10:003 pozicij
- Dražba
#19626
Stroji in proizvodna oprema za predelavo plastike
Poglej1000 Ljubljana
16. sep. 2026, 11:001 pozicija
- Vnaprejšnje obvestilo
#19597
Zaprtje ateljeja Amiet: švicarska kakovost pri proizvodnji ključavnic za torbe
Poglej4515 Oberdorf
3. četrtletje 2026- Dražba
#19687
Stroji za obdelavo aluminijastih in PVC-profilov
Poglej798 04 Urcice
16. sep. 2026, 10:004 pozicij
- Dražba
- Poudarek
#19494
Oprema za proizvodnjo in pakiranje farmacevtskih izdelkov / Laboratorijska in obratna oprema
Poglej13435 Berlin
16. sep. 2026, 10:00516 pozicij
- Dražba
#19504
Strojni park iz industrijske proizvodnje
Poglej61-361 Poznan
17. sep. 2026, 11:004 pozicij
- Dražba
#18993
Industrijska orodja in proizvodna oprema
Poglej11-440 Reszel
17. sep. 2026, 12:008 pozicij
- Dražba
#19763
DAF XF 480 FAN NGD
Poglej3264 Gresten
17. sep. 2026, 11:001 pozicija
- Prodaja v primeru Insolventnosti
#18745
Oprema za poslovanje in pisarniška oprema
Poglej89340 Leipheim
21. sep. 2026, 14:0022 pozicij
- Dražba v primeru insolventnosti
#19656
Naprave za liofilizacijo sadja
Poglej1231 Ljubljana
21. sep. 2026, 12:001 pozicija
- Dražba
#19325
Industrijska tehnologija preskušanja, merjenja in proizvodnje
Poglej293 01 Mladá Boleslav
21. sep. 2026, 10:0028 pozicij
- Dražba
#19704
Stroji in naprave za predelavo mesa in perutnine
Poglej6257 Pivka
22. sep. 2026, 11:0025 pozicij
#19646
Prostoren družinski prikolček v sodobnem, elegantnem dizajnu
Poglej3264 Gresten
22. sep. 2026, 11:001 pozicija
- Vnaprejšnje obvestilo
#19146
Opremljenost bolnišnice
Poglej88069 Tettnang
23. sep. 2026- Dražba
#19550
Obdelava kovin, struženje, rezkanje, brušenje in dodelava za kirurgijo
Poglej78532 Tuttlingen
24. sep. 2026, 10:00107 pozicij
- Prodaja
#19627
skladiščna ploščad
Poglej72138 Kirchentellinsfurt
24. sep. 2026, 14:001 pozicija
- Preostali Prodaji
#19137
Insolventnost mizarstva v Španiji
Poglej08008 Barcelona
30. sep. 2026, 11:005 pozicij
- Private Treaty Sale
#19753
Originalni sestavni deli in rezervni deli za mlinarske sisteme FULLER / FLSmidth
Poglej27-530 Ozarów
30. sep. 2026, 12:001 pozicija
- Preostali Prodaji
#19565
Stroji za obdelavo kovin iz vec zaprtih podjetij na Portugalskem
Poglej4410-295 Vila Nova de Gaia
30. sep. 2026, 15:001 pozicija
- Vnaprejšnje obvestilo
#19572
Obdelovalni centri, stružnice, varilni aparati iz področja strojništva in ključavničarstva
Poglej4410 Liestal
3. četrtletje 2026- Dražba
#19674
Stroji za obdelavo pločevine in kovin, lasersko rezanje in varjenje
Poglej8045 Zürich
07. okt. 2026, 14:0010 pozicij
- Dražba
#19730
Stroji za brizganje in 3D-koordinatni merilni stroji
Poglej4500 Solothurn
08. okt. 2026, 10:0021 pozicij
- Private Treaty Sale
#19639
Celovita proizvodnja pohištva
Poglej2400 Mol
26. okt. 2026, 10:001 pozicija
- Private Treaty Sale
- Poudarek
- Video
#19369
Balta Industries - Prodaja strojev za kovanje in tkalskih strojev
Poglej8710 Wielsbeke
11. dec. 2026, 10:0059 pozicij
- Private Treaty Sale
- Video
#17576
CNC-vrtalno-frezalna naprava UNION PCR 160 plus, leto izdelave 2009
Poglej39288 Burg (bei Magdeburg)
3. četrtletje 2026- Dražba
#14342
Dražbe vozil v teku
Poglejweltweit/worldwide
3. četrtletje 202649 pozicij
- Private Treaty Sale
- Virtualni ogled
- Video
#18121
ae group – talilnica, stroji za brizganje aluminija 6.600 – 35.000 kN, mehanska obdelava: PRODAJA PO DOGOVORU
Poglej99834 Gerstungen
3. četrtletje 20261 pozicija
- Prodaja v primeru Insolventnosti
#17883
Tehnika iz kozmetičnega salona za zmanjšanje maščobnega tkiva
Poglej64625 Bensheim
16. sep. 2026, 15:002 pozicij
- Prodaja v primeru Insolventnosti
#17195
Oprema za obratovanje in poslovanje na podrocju rudarstva (š - c)
Poglej98694 Ilmenau
3. četrtletje 20261 pozicija
- Asset Sale
#18844
Oprema za delavnice, avtomobilske dvigalne ploščadi in varilna oprema iz avtomobilske industrije
PoglejDeutschland
3. četrtletje 202619 pozicij
- Vnaprejšnje obvestilo
#19369
Zaprtje tovarne pri podjetju Balta Industries (Belgija) – proizvodni obrati proizvajalca preprog
Poglej8710 Wielsbeke
3. četrtletje 2026- Prodaja
- Poudarek
- Virtualni ogled
#19590
CNC-obdelovalni centri, elektroerozijske stroje in oprema za izdelavo kalupov
Poglej15898 Santiago de Compostela
22. okt. 2026, 10:0095 pozicij
- Poprodaja z znižanimi cenami
- Video
#18380
Enostranski stroj za robove SCM Stefani One
Poglej2300 Turnhout
3. četrtletje 20261 pozicija
- Poprodaja z znižanimi cenami
- Video
#17445
Visokotehnološki stroji za izdelavo prototipov, modelov in kalupov (avtomobilska industrija)
Poglej85055 Ingolstadt
3. četrtletje 202624 pozicij
- Poprodaja z znižanimi cenami
#19065
Urejena in kakovostna oprema kozmetičnega salona
Poglej76448 Durmersheim
3. četrtletje 20264 pozicij
- Preostali Prodaji
#19438
Stroji za lasersko brizganje cevi in brizganje
Poglej8510 Kortrijk
3. četrtletje 20264 pozicij
- Poprodaja z znižanimi cenami
#09193
Laboratorijska oprema priznanega podjetja
Poglej22529 Hamburg
28. avg. 2026, 15:00



