Datumi
Termin dražbe
Lokacija
- HPA AöR
Lübecker Ufer
20457 Hamburg
+
An der Horeburg
21079 Hamburg
Deli te strani so strojno prevedeni. Velja nemško izvirno besedilo.
Osvežitev v 15s
Zaključeno

Dražba
#08267-1
Osebno vozilo (nekdanja registrska številka HH-PA 3549) Volkswagen 7HC (T5)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:00 (CET)
15 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-3
Prikolica (nekdanja HH-PA 3118) WM Meyer BT25/1
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:02 (CET)
37 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-5
Osebno vozilo 4x4 (nekdanja registracijska številka HH-PA 3627) Volkswagen T5 (7HC)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:04 (CET)
12 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-6
Osebno vozilo (prej HH-PA 3498) Volkswagen Caddy (2KN)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:05 (CET)
18 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-7
Tovornjak (prej HH-PA 3773) Mercedes Benz Sprinter (906BA35)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:06 (CET)
8 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-2
Tovornjak (prej HH-PA 3644) Mercedes Benz Sprinter (906BA35)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:06 (CET)
13 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-8
Osebno vozilo 4x4 (prej HH-PA 3648) Mercedes Benz X-Klasse
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:07 (CET)
22 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-9
Prikolica (prej HH-PA 3112) Koch 82 N
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:08 (CET)
18 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-4
Osebno vozilo (prej HH-PA 3494) VW T5 (7JO)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:11 (CET)
22 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-10
Osebno vozilo (nekdanja registracijska številka HH-PA 3520) Volkswagen Caddy (2KN)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
11. feb. 2026, 15:22 (CET)
18 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-12
Kolesni bager Atlas-Terex 180W SR
Waltershofer Str. 59<br> 21079 Hamburg
27. feb. 2026, 15:31 (CET)
18 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-11
Dizelski viličarji Still RX 70 - 30
Focksweg 32<br> 21129 Hamburg
27. feb. 2026, 15:36 (CET)
24 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-13
Tovornjak (prej HH-PA 3565) Mercedes Benz Sprinter (906BA35)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
20. mar. 2026, 15:00 (CET)
12 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-14
Osebno vozilo (prej HH-PA 3622) Mercedes Benz Vito (639/4)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
20. mar. 2026, 15:01 (CET)
9 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-15
Osebno vozilo (prej HH-PA 3647) VW Caddy (2KN)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
20. mar. 2026, 15:02 (CET)
3 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-16
Osebno vozilo (nekdanja registracijska številka HH-PA 3747) VW Golf (AUV)
Brandenburger Str. 18 20457 Hamburg
20. mar. 2026, 15:03 (CET)
1 ponudb
Zaključeno

Trgovanje
#08267-17
1 Posten zgodovinske plinske svetilke (PE 140 in 200) Pintsch Bamag
Focksweg 32<br> 21129 Hamburg
17. apr. 2026, 15:00 (CEST)
1 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-18
Delovna ploščad (HH-PA 3109) Ruthmann G 145
An d. Horeburg, 21079 Harburg
09. jun. 2026, 15:00 (CEST)
1 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-19
Kombi (prej HH-PA 3556) VW T5 (7JO)
An d. Horeburg, 21079 Harburg
09. jun. 2026, 15:05 (CEST)
15 ponudb
Zaključeno

Trgovanje
#08267-20
Delovna ploščad za popravila mostov (H9000)
Hamburg Hafen/ Lübecker Ufer
15. jun. 2026, 15:10 (CEST)
1 ponudb
Zaključeno

Trgovanje
#08267-22
Ponton z nadgradnjo »Soziallieger«
Hamburg - Hafen
07. avg. 2026, 15:00 (CEST)
1 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-25
Tovornjak (nekdanji HH-PA 3552) Mercedes Benz Sprinter (906BA50)
Brandenburger Str. 18, 20457 Hamburg
26. avg. 2026, 10:02 (CEST)
10 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-27
Osebno vozilo/kombi (prej HH-PA 3651) Mercedes Benz Vito (639/2)
An d. Horeburg, 21079 Harburg
26. avg. 2026, 10:06 (CEST)
13 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-26
Tovornjak (nekdanji HH-PA 3645) Mercedes Benz Sprinter (906BA50)
Brandenburger Str. 18, 20457 Hamburg
26. avg. 2026, 10:10 (CEST)
9 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-28
Stolpna vrtalna naprava Alzmetall AB 4
Focksweg 32, 21129 Hamburg
04. sep. 2026, 15:00 (CEST)
770 €
6 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-30
Enokolesni traktor Pasquali 490.42
Focksweg 32, 21129 Hamburg
04. sep. 2026, 15:02 (CEST)
1.020 €
24 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-31
grabilec za okroglo lesno deblo Atlas E 324
Focksweg 32, 21129 Hamburg
04. sep. 2026, 15:09 (CEST)
640 €
2 ponudb
Zaključeno

Dražba
#08267-33
Sprednji iztovornik / mini dumper Leiber D-802 N
Focksweg 32, 21129 Hamburg
04. sep. 2026, 15:10 (CEST)
1.900 €
3 ponudb
Vaše osebno prilagojeno svetovanje
Naši strokovnjaki vam bodo z veseljem svetovali. Pokličite +49 40 355059 -132 ali pišite na service@netbid.com






























