- Producent
- Scania
- Model
- R440LA4x2MNA
- Opis
- nr rejestracyjny FDS-DR 440, rok rejestracji 06/10, nr identyfikacyjny pojazdu XLER4X20005240534, olej napędowy, 324 kW, 12 740 cm³, dopuszczalna masa całkowita 18 000 kg, uszkodzony w wyniku wypadku, częściowo zdemontowany, już używany jako dawca części zamiennych, niekompletny, niezdatny do ruchu drogowego, brakujące części: Skrzynia biegów, mechanizm różnicowy, fotel kierowcy, pojazd wyrejestrowany, bez MOT, bez rejestracji pojazdu, list jest dostępny
- Zlecenie:
- NetBid Industrie-Auktionen AG
*** Skończone *** Scania R440LA4x2MNA 2-osiowy ciągnik siodłowy
WsteczTyp oferty
Trading Premium- Koniec aukcji:
- 13.07.2023
15:00 - Liczba ofert:
- 0 Oferty
- Status:
- Sprzedaż zakończona
- Numer oferty:
- X17159-1026
- Prowizja
- 18,00%
2-osiowy ciągnik siodłowy
Numer oferty: X17159-1026
Zaloguj się
Zanim oddasz ofertę musisz się zalogować.
It is not possible to bid on this machine at this moment
* Oferta i limit będą powiększone o prowizję i podatek.
Oferta nie zawiera kosztów dostawy. W twojej kalkulacji dolicz dodatkowe koszty demontażu, transportu, ubezpieczenia, itp.
Oferty od 5.000 EUR wymagają potwierdzenia bankowego (dotyczy to również innych aukcji).
Szczegóły 2-osiowy ciągnik siodłowy
Kontakt
Nils Brinkmann, tel. (+49) 040 355059-190, e-mail: brinkmann@netbid.com.